Oto najważniejsze korzyści wynikające ze stosowania zaprawy fugującej EPIFUGA


 

ESTETYKA: Nawierzchnia brukowa stale  wolna od przerastających fugi trawi chwastów. Łatwa do umycia za pomocą strumienia wody - zaprawa nie wypłukuje się. Łatwa do zmiatania - zaprawa nie wymiata się.
 

 
CZYSTA PODŁOGA W DOMU: Zaprawa to ziarna frakcjonowanego piasku kwarcowego mocno sklejone specjalną żywicą. Problem wnoszenia piasku z tarasu do pomieszczenia bądź ze schodów do przedpokoju trwale rozwiązany.


BEZPIECZEŃSTWO: Duże szczeliny pomiędzy kostkami wypełnione piaskiem to niebezpieczna pułapka szczególnie dla kobiet w butach na obcasie. To nie tylko ryzyko porysowania obcasów ale też niebezpieczeństwo  skręcenia kostki.

BEZPIECZEŃSTWO WOKÓŁ OBIEKTÓW SPORTOWYCH: Przy zastosowaniu zaprawy GftK próba wyjęcia kostek z chodnika by np. rzucać nimi w tłum spełznie na niczym.
 

EKOLOGIA: Zaprawy żywiczne sa wodoprzepuszczalne. Dzięki temu woda opadowa może naturalnie wsiąkać w grunt a nie trafiać do instalacji burzowej. Na powierzchni nie tworzą się też kałuże, które zmniejszają estetykę a w zimie, ukryte pod warstwą śniegu, bywają bardzo niebezpieczne dla pieszych i pojazdów.  

Jedyna na rynku fuga stosowana "na sucho"

Polecana do wąskich szczelin od 1mm